کاربرد داده کاوی در پیش بینی هزینه های درمانی

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 3.13 (4 رای)
امتیاز کاربران

در این مقاله برای شما علاقه مندان یکی دیگر از کاربردهای داده کاوی در پزشکی را قرار داده ایم. در این پروژه که به تصویب شورای پژوهشی دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب نیز رسیده بود هدف پیش بینی هزینه های درمانی بیماران با استفاده ازمطالعه موردی در یکی از بیمارستان های شهر تهران می باشد. امیدواریم این چند خط بتواند راه گشای سایر پژوهشگران در این حوزه باشد. خوب است بدانید این پیشنهاد در کمتر از 5 روز طراحی شد که در ادامه قسمت های اصلی آن برای شما قرار داده شده است.

ادامه مطلب...

کاربرد داده کاوی در مدیریت ارتباط با مشتری

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 3.38 (8 رای)
امتیاز کاربران

یکی از بهترین مقالات در حوزه معرفی کاربردهای داده کاوی در مدیریت ارتباط با مشتری مقاله پیش رو می باشد. این مقاله در سال 2012 بیش از 60 بار در دیگر مقالات رجوع شده و در سال 2009 میلادی منتشر شده است. ترجمه چکیده این مقاله در ادامه وجود دارد و فایل PDF نیز حاوی خلاصه ترجمه شده این مقاله می باشد که قابل دانلود می باشد. در این مقاله تقریبا به تمامی کاربردهای داده کاوی در مدیریت ارتباط با مشتری اشاره شده است و همچنین در این مقاله، سایر مقالات منتشر شده در این حوزه از سال 2000 تا 2006 میلادی مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته اند.

ادامه مطلب...

کاربرد داده کاوی در بیماری دیابت

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 3.50 (5 رای)
امتیاز کاربران

در ادامه این مطلب، یک مقاله مروری در خصوص کاربرد داده کاوی در دیابت وجود دارد. وقتی برخی از اعضای گروه داده کاوی ایران در حال آماده سازی این مقاله مختصر اما بسیار کاربردی جهت ارسال به یکی از مراکز درمانی تهران بودند، امید می رفت که بتوان از این مقاله مروری به عنوان پایه ای برای انجام دادن تحقیقات کاربردی داده کاوی در یکی از مراکز بهداشتی استفاده نمود اما با جلو رفتن کار و برگزاری جلسات متعدد با این مرکز، متاسفانه اعضای گروه متوجه شدند که در این حوزه فعلا جای کار در ایران وجود ندارد. به همین علت بر آن شدیم از این بعد برخی از کارهای این چنینی را برای محققان بالقوه به اشتراک بگذاریم تا آنها بتوانند در آینده از این نوع مطالب که برای جمع آوری آن زحمات زیادی کشیده شده است، به نحوه احسنت استفاده نمایند.

ادامه مطلب...

شما اینجا هستید: خانه مقالات کاربردهای داده کاوی

مایل به شرکت در کدامیک از دوره های زیر هستید؟

داده کاوی - 60.7%
متن کاوی - 19.7%
وب کاوی - 9.8%
آموزش پروپزال نویسی - 3.3%
عقیده کاوی و تحلیل احساسات - 6.6%

كل آرا: 61
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 19 سپتامبر 2014 - 00:00

جملات طلایی

نظر BBC در مورد داده کاوی

درمستندی از سوی شبکه BBC که در آن علم داده های بزرگ بررسی شد

ادامه مطلب...

فرضیه سازی قبل از وجود داده

اشتباه خیلی بزرگی است که قبل از وجود داده به فرضیه پردازی روی بیاوریم.

از: Arthur Conan Doyle

ادامه مطلب...