گزارش دومین همایش

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)
امتیاز کاربران

دومین همایش رایگان داده کاوی و مجموعه کارگاه های تخصصی داده کاوی با پشتیبانی موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش(دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع) برگزار گردید. این همایش با استقبال بی نظیر بیش از 180 نفر از دانشجویان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکترا و عده زیادی از کارشناسان و کارشناسان ارشد سازمان ها و شرکت ها برگزار گردید.
 
این همایش در دو قسمت برگزار گردید در قسمت اول جناب آقای دکتر مهدی نصیری به معرفی داده کاوی و تعاریف مربوطه پرداختند و در قسمت دوم جناب آقای مهندس طه مکفی کاربردهای این علم نوین را معرفی نمودند. فایل های ارائه از قسمت زیر قابل دانلود هستند.
در ادامه این همایش و در تاریخ های 19، 20 و 21 بهمن ماه 1390، مجموعه کارگاه های تخصصی داده کاوی برگزار خواهد گردید. به منظور کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه فرمایید و یا با شماره تلفن 88933620 تماس حاصل فرمایید. همچنین نظرات و یا سوالات خود را می توانید با ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید در میان بگذارید.


 موسسه آموزش عالی آزاد پژوهش(دپارتمان تخصصی مهندسی صنایع)

لازم به ذکر است تفاوت عمده این مجموعه از کارگاه های تخصصی با سایر دوره های برگزار شده این است که به تمامی شرکت کنندگان در این دوره پس از برگزاری آزمونی در انتهای دوره، گواهی نامه معتبر از وزارت علوم و تحقیقات و فناوری اطلاعات اعطا می گردد.

 

 {jcomments on}

این صفحه را به اشتراک بگذارید

 

مایل به شرکت در کدامیک از دوره های زیر هستید؟

داده کاوی - 60.7%
متن کاوی - 19.7%
وب کاوی - 9.8%
آموزش پروپزال نویسی - 3.3%
عقیده کاوی و تحلیل احساسات - 6.6%

كل آرا: 61
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 19 سپتامبر 2014 - 00:00

جملات طلایی

نظر BBC در مورد داده کاوی

درمستندی از سوی شبکه BBC که در آن علم داده های بزرگ بررسی شد

ادامه مطلب...

فرضیه سازی قبل از وجود داده

اشتباه خیلی بزرگی است که قبل از وجود داده به فرضیه پردازی روی بیاوریم.

از: Arthur Conan Doyle

ادامه مطلب...