گزارش اولین همایش

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 1.50 (1 رای)
امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

اولین همایش رایگان داده کاوی با همکاری انجمن علمی مهندسی کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران جنوب در تاریخ 28 اردیبهشت ماه 1390 در سالن آمفی تئاتر این دانشگاه برگزار گردید. در این همایش 110 نفر از دانشجویان مقاطع لیسانس، فوق لیسانس و دکتری و فارغ التحصیلان رشته های مختلف حضور به هم رساندند. میزان رضایت شرکت‌کنندگان از این همایش طبق نظر سنجی‌های صورت گرفته 87% بود.
 
همچنین در ادامه و در هفته های بعد مجموعه کارگاه های تخصصی داده کاوی نیز برگزار گردید. در حدود نیمی از شرکت کنندگان در کارگاه‌های تخصصی داده کاوی دارای مدرک کارشناسی ارشد بودند و نیمی دیگر از شرکت کنندگان، دانشجو یا فارغ التحصیل مقطع کارشناسی بودند. در حدود 20% از شرکت کنندگان از دانشجویان دانشگاه آزاد واحد تهران جنوب بوده و سایر این شرکت کنندگان از دانشگاه‌های آزاد از جمله دانشگاه آزاد  قزوین، دماوند و علوم و تحقیقات و ... و از دانشگاه‌های دولتی مانند دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی و دانشگاه قم بودند. رشته اکثر شرکت کنندگان کامپیوتر، صنایع و فناوری اطلاعات می‌باشد و میانگین سنی آنها 26 بود.

 نتایج نظر سنجی

ضمن تشکر از عزیزانی که در این همایش شرکت نمودند. در ادامه تحلیل آماری نظرسنجی صورت گرفته در روز برگزاری همایش و همچنین مجموعه کارگاه های تخصصی موجود می‌باشد. لازم به ذکر است که سطح رضایت شرکت کنندگان از همایش در حدود 87% بوده است که نشان دهنده رضایت بالای شرکت کنندگان از همایش می باشد.نظر سنجی مجموعه کارگاه‌های تخصصی


در آخرین جلسه برگزاری کارگاه‌ها فرم ارزیابی در بین شرکت کنندگان توزیع گردید. میزان رضایت شرکت کنندگان از کلاس پیش پردازش داده‌ها، خوشه بندی، قواعد انجمنی، کلاسه بندی، آموزش Clementine (عملی)، و قدرت پاسخگویی به سوالات توسط اساتید، تبلیغات و پذیرایی طبق نمودار زیر می‌باشد که حاکی از رضایت بالای شرکت کنندگان است:

 

این صفحه را به اشتراک بگذارید

نویسنده
Taha Mokfi
Author: Taha MokfiEmail: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

طه مکفی عضو ارشد گروه داده کاوی ایران می باشد.


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

شما اینجا هستید: خانه دوره های برگزار شده اولین همایش ملی

مایل به شرکت در کدامیک از دوره های زیر هستید؟

داده کاوی - 60.7%
متن کاوی - 19.7%
وب کاوی - 9.8%
آموزش پروپزال نویسی - 3.3%
عقیده کاوی و تحلیل احساسات - 6.6%

كل آرا: 61
اين نظرسنجي به پايان رسيده است on: 19 سپتامبر 2014 - 00:00

جملات طلایی

نظر BBC در مورد داده کاوی

درمستندی از سوی شبکه BBC که در آن علم داده های بزرگ بررسی شد

ادامه مطلب...

فرضیه سازی قبل از وجود داده

اشتباه خیلی بزرگی است که قبل از وجود داده به فرضیه پردازی روی بیاوریم.

از: Arthur Conan Doyle

ادامه مطلب...